ODWAŻ SIĘ BYĆ MĄDRYM

Solidarność, współpraca, wzajemność jest wartością człowieka i kluczem do sukcesu

 

SAPERE AUDE

(ODWAŻ SIĘ BYĆ MĄDRYM)

 

Art. 4. Władza zwierzchnia w RP

Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

 

Szanowni Państwo,

Chciałbym, abyście się obudzili, otrzeźwieli. Nie przemawiam do niereformowalnych partyjniaków, tylko do zwolenników poszczególnych partii politycznych. Do kibiców rozgrywek międzypartyjnych, których jesteśmy też sponsorami. Pomyślcie. Od 89’ rządzi nami tzw. banda czworga; SLD (PZPR), PO (UW), PiS (AWS), PSL (ZSL). Od trzydziestu lat ci sami ludzie są u władzy. Raz na wozie, raz pod wozem. Od trzydziestu lat obiecują gruszki na wierzbie. Dzielą naród, konfliktują. Zauważcie, że oni nie różnią się programami, wielu członków zmienia barwy partyjne i to ze skrajności w skrajność. Uprawiają wojnę polsko – polską, a naród wykorzystują jako piechotę. Kłócą się publicznie, a w kuluarach razem biesiadują.

Proszę rozważyć, że stając po stronie PiS (które żadnych obywatelskich reform nie przeprowadza i nie wzmacnia gospodarki rynkowej, tylko buduje swoje pozycje), stajecie się wrogami tymczasowej koalicji PO-N i odpadów. Tymczasowej, bo celem ich jest wyłącznie przejęcie władzy. Po ewentualnej wygranej wezmą rozwód. Stając po stronie libertyńskiej PO (która osiem lat sprzedawała gospodarkę i wykluczała społecznie naród), stajecie się wrogami zwolenników centralnego sterowania, pseudokatolików PiS. Stając po stronie N (banksterów), stajecie się wrogami socjalistów. Stając po stronie SLD (lewicowych biznesmenów, rotarian), stajecie się wrogami czarnych i niebieskich. Stając po stronie PSL (wrogów gospodarki społecznej, kwiatka do każdego kożucha), stajecie się wrogami wolnego rynku. Stając po stronie Kukiz’15 (oszukańczych woJOWników), stajecie się wrogami demokracji bezpośredniej. Stając po stronie jakiejkolwiek siły partyjnej lub parlamentarnej, stajecie się wrogami większości narodu, bo naród nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Naród chce solidarności, pozytywnych zmian, pozytywnych wartości. Naród chce godności, szacunku i spokoju. Naród jest jeden, a ten kto go dzieli, to najgorszy złoczyńca (patrz wojna domowa).

Pomyślcie. Jeżeli PiS będzie rządziło drugą kadencję, to co, PO odpuści sobie i będzie w Polsce spokój? Nie. Będzie walczyć, jątrzyć, będą prowokacje, zadymy, a wy będziecie narzędziami w ich rękach. Jeżeli wygra koalicja PO-N i odpady, to co, myślicie, że będą reformy i PiS da im kwiaty? Nie. Będą zadymy, walka o koryto i faryzeuszostwo. Tak będzie kolejne trzydzieści lat. Kwaśniewski, Miller, Balcerowicz, Pawlak, Tusk, Komorowski, Kaczyński nie zhańbią się służbą, nie odwrócą o 180 stopni od swoich klanów i nie przywrócą państwa obywatelom. Będą wykorzystywać was do bratobójczej walki dla własnej korzyści. I tak w kółko bez końca. Chcecie tego?

Zrozumcie najprostszą rzecz. Choćby ktoś miał mózg Einsteina, to sam świata nie zmieni. Zrozumiał to nawet radykał Kaczyński. Naśladuje to opozycja totalitarna. Weźcie z nich przykład. Jest nas więcej, biorąc pod uwagę 50% wstrzymujących się od głosu. Albo przyjmiecie ich strategię, przejmiecie władzę, ustalicie priorytety i wprowadzicie je w życie, albo będziecie wiecznie niewolnikami cyganów lub Don Kichotami. Ja mam taką zasadę, że jak raz wsadzę rękę do wrzątku i się oparzę, to drugi raz ręki do wrzątku nie wkładam. Nie robię też zdanych prezentów politycznym oszustom, rotacyjnym układom, bo nie jestem idiotą, mam swoją godność. Partiokrację, okrągłostołowych systemowców należy zepchnąć na margines społeczny.

Trzeba zmienić system wartości. Poniżej przedstawiam tabelkę, która przedstawia słabe i dobre strony. Weźcie sprawy w swoje ręce. Będziecie mieli wszystko to, czego będziecie chcieli, co zbudujecie, a nie to tylko, co wam narzucą. Naród będzie miał tyle władzy, ile sam sobie wypracuje.

Kto jest winien za zło w kraju? Ci, którzy przez trzydzieści lat to samo zło wybierają. Wybierzcie siebie. Wstępujcie do Trybunału Narodowego i rozpowszechniajcie tę inicjatywę. Zorganizowana grupa przestępcza niczego się nie boi. Oni boją się tylko publikacji swego zła i spadku notowań. Zgłaszajcie kandydatów na koordynatorów Trybunału Narodowego wojewódzkich, okręgów wyborczych, powiatowych, miejskich, gminnych i przywrócimy państwo obywatelom. Tworzymy komitet wyborczy TN. Dość wazeliniarstwa, oszustwa i bandytyzmu.

Trybunał Narodowy; Nr KRS 0000686478

BGŻ BNP PARIBAS: 38160014621830524780000001

E-mail: sekretariat@trybunal-narodowy.pl

PREZES

Trybunału Narodowego

z siedzibą w Jeleniej Górze

Grzegorz Niedźwiecki

DOBRO

Trybunał Narodowy:

Dobro wspólne
Wolność
Solidarność
Spokój
Naród jest jeden
Przywrócenie państwa obywatelom
Godne warunki pracy i życia
Powszechna służba zdrowia
Prawo zwyczajowe
Domniemanie niewinności
Prawo do obrony
Przedmiot prawa w szkole
Równość wobec prawa
Sprawiedliwość
Władza należy do narodu
Odwoływalność funkcjonariusza
Jednomandatowe okręgi wyborcze
Demokracja bezpośrednia
Referendum
Odpowiedzialność
Kontrola społeczna i nadzór
Brak dyskryminacji
Ławy przysięgłych i sąd kolegialny
Wybór większości
Obrona praw człowieka
Repolonizacja

ZŁO

Partie polityczne:

Interes prywatny
Niewolnictwo
Podział
Walka
Przeciwnik to wróg
Walka o koryto
Marchewka na kiju
Kto zapłaci, ten dostanie
Prawo dyktatora
Domniemanie winy, egzekucje
Manipulacje procesowe
Dowolność orzeczeń
Immunitety, swoboda, korupcja
Wyroki bez przyczyny, sfingowane procesy
Władza należy do polityków
Bezpieka wszystko może
Ordynacja partyjna
Dyktatura
Priorytety i profity
Nietykalność
Święte krowy
Decyzje uznaniowe
Państwo w państwie
Układ zamknięty
Funkcje i organizacje polityczne
Kolaboracja